Gösterim: 942
Eklenme: 20 Ocak 2006
Saat: 18:48
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Hyundai Accent Era

Türk Otomotiv Sektörü’nde her zaman ilklerin öncülüğünü yapan ve gerçekleştirdiği ses getiren çalışmalarıyla kanatlanıp yükselişe geçen Hyundai, sektörde ilk defa uygulanan bir çalışmaya daha imza attı.

Drive Your Way (Seçtiğin Yoldan Git) sloganıyla yeni bir döneme başlayan ve kendi seçtiği yoldan ilerleyip en büyük atılımları yapan Hyundai, enerjisini ve heyecanını hiç kaybetmeyen bir marka olarak bu yeni sloganını bundan böyle iletişimde kullanacak olduğu kendi “Drive Your Way” puluyla ölümsüzleştiriyor.

Hyundai’nin 21 Ocak – 5 Şubat 2006 tarihleri arasında gerçekleştireceği “Accent Era Şenliği” kapsamında Türkiye çapındaki tüm Hyundai Yetkili Satıcıları’nda, Hyundai Assan İzmit Fabrikası’nda üretilip başta Avrupa olmak üzere 40’tan fazla ülkeye ihraç edilen yeni Accent Era modeliyle deneme sürüşü günleri düzenlenecek. Bu şenlik boyunca Türk tüketicisinin, yepyeni bir çağın başlangıcına imza atan Accent Era’yı kullanması sağlanacak. “Accent Era Şenliği” için gönderilen davetiyelerde de Hyundai’nin yeni pulları kullanılarak Türk Otomotiv Sektörü’nde bir ilk gerçekleştirilmiş olacak.

PTT’nin 165’inci kuruluş yıldonümü amacıyla 25 Ekim 2005 tarihinde ilk kez uygulamaya başladığı ve 60 Yeni Kuruş değerindeki pullarda, Hyundai’nin yeni sloganı olan Drive Your Way çalışmasına yer veriliyor. Posta gönderilerinin yanı sıra hatıra olarak da saklanabilecek olan bu dikey pulların 3,5 x 3 cm’lik boyutları bulunuyor.

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan ve Hyundai kullanıcılarının istek ve beklentilerini her zaman öncelikli ilke olarak uygulayan Hyundai, özel “Drive Your Way” pul uygulamasıyla mevcut ve potansiyel müşterileriyle duygusal bir bağ kurmayı amaçlıyor. Bu özel pullarla davet edilen tüketiciler, Accent Era ile 21 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında deneme sürüşü yaptığında çekilişe katılmaya hak kazanacak. Deneme sürüşü yapanlara, Türkiye çapındaki tüm Hyundai Yetkili Satıcıları’nda şifreler verilecek. Turkcell hat kullanıcıları bu şifreyi 2 kısa mesaj karşılığında 5446’ya gönderdikleri taktirde çekilişe katılmaya hak kazanacak ve 07.02.2006 tarihinde yapılacak çekilişle hediyeler sahiplerini bulacak.

Çekiliş sonucu talihlilere 1 adet Hyundai Accent Era 1.6 Style, Almanya’nın Başkenti Berlin’de yapılacak Dünya Kupası final maçına 10 bilet ve 3 gece 4 günlük seyahat, 200 orijinal Dünya Kupası futbol topu verilecek ve deneme sürüşü sonunda 28 Şubat 2006’ya kadar Accent Era satın alanlara da ilk periyodik bakım hizmeti ücretsiz olarak sunulacak.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com