Gösterim: 2.332
Eklenme: 24 Kasım 2009
Saat: 09:12
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Volvo XC60

Volvo S60 Konsept otomobili ile tamamen yeni bir tasarım anlayışının startını veren Volvo, premium otomobil segmentinde güvenliğe zarafeti de ekliyor. Yeni XC60 modeliyle hayata geçen modern tasarım anlayışını yenilenen Volvo C30 ve Volvo C70 modellerinde de sürdüren Volvo, kendi tasarım DNA’sını, görselliğe sınırsız önem vererek bambaşka bir düzleme taşıyor. Tasarım anlayışındaki modern yaklaşımını farklı platformlara taşımayı başaran Volvo, Türkiye’de de olduğu gibi tüm dünyada gişe başarısı yakalamış olan Twilight Saga ‘Alacakaranlık Efsanesi’ filminin ikinci serisi New Moon – Yeni Ay filmine de otomobil sponsoru oldu.

Aylardır tüm dünyada bestseller olan kitapların filmleştirildiği Twilight serisinin kitaplarında da Volvo otomobilleri kullanılıyor. Kitap serisinin filmi Chris Weitz tarafından yönetilirken filmde Kristen Stewart (Bella Swan), Robert Pattinson (Edward Cullen) ve Taylor Lautner (Jacob Black) rol alıyor. Türkiye’de 20 Kasım Cuma günü vizyona girecek olan romantik-gerilim türü filmde, serinin ilk filmi Twilight’da olduğu gibi filmin başkarakteri Edward Cullen yine bir Volvo kullanıyor. İlk filmde bir Volvo C30 kullanan Edward Cullen, New Moon-Yeni Ay filminde Volvo XC60 kullanırken görülecek.

Edward’ın New Moon – Yeni Ay filminde kullandığı Volvo XC60’ta, asil gri metalik gövde rengi, kumtaşı bej/espresso renklerde iç mekan, krem rengi deri direksiyon, 19 inçlik Achilles modeli jantlar gibi özellikler göze çarpıyor.

Twilight Serisi 2. filmi New Moon – Yeni Ay’da, bir vampir ile bir insan arasındaki macera yeni seviyelere tırmanırken Bella Swan, içine girmek istediği doğaüstü dünyanın gizemlerine yönelik araştırmasını derinleştiriyor; ancak kendisini geçmişte yaşadıklarından daha da büyük bir tehlikenin içinde buluyor. Edward Cullen’ın Forks, Washington’dan ayrılmasının ardından Bella, kendini her tehlikeye atışında Edward’ın hayalinin yanında olduğunu keşfediyor. Bella’nın taşlaşmış kalbi, kendi doğaüstü sırları olan Jacob Black ile filizlenen ilişkisiyle birlikte zamanla yumuşuyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com