Gösterim: 2.755
Eklenme: 6 Şubat 2002
Saat: 13:12
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Transit Connect

Nisan 2001’de hizmete giren Ford Otosan Kocaeli Fabrikası’nda üretilecek olan V227 kodlu Yeni Ford Transit Connect, RAI Ticari Araçlar Fuarı’nda müşterileriyle tanıştı…

Yeni Ford Transit Connect’in Ford Transit ailesini genişleterek Ford’un ticari araç pazarındaki iddialı konumunu daha da güçlendirmesi bekleniyor. Tamamen yeni bir platform üzerine dizayn edilen aracın araştırma geliştirme çalışmalarında Türk ve Amerikalı mühendisler ortak bir çalışma sergilediler.

Yeni Ford Transit Connect, Ford’un ticari araçlarda en önemli kalelerinden biri olan Türkiye’de üretilecek. Başta Batı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ihraç edilecek Yeni Ford Transit Connect’in tek üretim merkezi Türkiye olacak. Ford Otosan, bu proje ile Türkiye’ye yıllık 1 Milyar $ tutarında ihracat geliri kazandırmayı hedefliyor.

Ford Transit’in sağlamlığını ve pratikliğini, mini-van segmentine taşıyan Yeni Ford Transit Connect, taşıma kapasitesi, pratik yük bölümünün boyutları, araç güvenliği ve sürüş emniyeti ile sınıfının lideri olacak.

Yeni Ford Transit Connect, kullanıcılarına sağlamlığı, uzun servis aralıkları ve yüksek yerlilik oranı ile düşük kullanım maliyetleri sunacak.

Ford, Yeni Ford Transit Connect ile ürün yelpazesini genişletirken, mini-van ve 1 ton altı van sınıflarındaki müşteri taleplerini de tamamıyla karşılıyor.

Yeni Transit Connect’in piyasaya sunulmasıyla, bol ödüllü ticari araç ailesine heyecan verici yeni bir aracın daha katıldığını belirten Ford Avrupa’nın Ticari Araçlar Bölümü Direktörü Paul Morel, “Bu bütünüyle yeni, özel olarak tasarlanmış ticari araç, Ford Avrupa’nın ürüne dayalı dönüşümünün binek otomobillerinden öteye geçtiğini ve hızlı gelişen küçük ticari araçlar pazarına uzandığını gösteriyor” dedi.

‘Yeni aracımıza Transit ismini verdik, çünkü bunun sağlamlık, güvenilirlik ve düşük kullanım maliyetiyle eşanlamlı olduğuna inanıyoruz.’ şeklinde konuşan Morel, Ford Transit’in bu özelliklerinin tamamını daha küçük bir araç ile birleştirdiklerini (Connect: kelime anlamı ‘birleştirmek’) söyledi. Ayrıca, Yeni Ford Transit Connect’i kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarlayarak benzersiz kullanıcı avantajlarını hedeflediklerini de belirtti.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com