Gösterim: 5.678
Eklenme: 10 Temmuz 2014
Saat: 16:40
5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote
Volkswagen Amarok Canyon ProfiAuto Testi Video

Volkswagen Türkiye geçtiğimiz günlerde Amarok’un tepe modeli Volkswagen Amarok Canyon’u Türkiye’de satışa sundu. Farklı gövde rengi ve aksesuarlarıyla dikkat çeken araç, standart modelden daha off-roadçı olma özelliğiyle de sıyrılıyor. Polonya’nın önde gelen otomobil portalı ProfiAuto, Amarok Canyon’u olabildiğince zor şartlar altında test etti.

2014 Volkswagen Amarok Canyon Dag Manzara

2014 Volkswagen Amarok Canyon Dag Manzara

Özel Canyon koltuk kumaşı, ısıtmalı sürücü ve yolcu koltukları, ısıtmalı silecek başlıkları gibi özelliklerin standart olarak yer aldığı Yeni Amarok Canyon’da gövde rengi ön tampon ve yan aynalar ile Canyon tampon kiti, sportif roll bar ve parlak siyah yan basamak gibi dikkat çeken farklılıklar bulunuyor.

Yeni Amarok Canyon’da ayrıca, ön sis farları, karartılmış arka farlar ve Canyon’a özel 17 inç alüminyum alaşımlı jantlar gibi sportif tasarım öğeleri de standart olarak sunuluyor.

Sürekli 4 tekerlekten çekiş özelliği ve Volkswagen motor teknolojisinin güçlü, verimli örneklerinden biri olan 2.0 lt Common Rail Turbo 180PS motorla donatılmış olan Yeni Amarok Canyon, manuel veya sınıfında tek olan 8 ileri otomatik şanzımanla alınabiliyor.

Yorumlar
  1. Mahmut dedi ki:

    Çok yakışıklı oldu bu araba, sevdim ben.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com