Gösterim: 1.158
Eklenme: 5 Aralık 2005
Saat: 17:05
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Seat Altea FR

Martorell’de gerçekleştirilen olağan toplantıda SEAT Yönetim Kurulu önümüzdeki üç yılda (2006-2008) şirketin büyük bir atılım yapmasını sağlayacak olan 700 milyon Euro’nun üzerindeki yatırım planını onayladı.

Martorell’de gerçekleştirilen olağan toplantıda SEAT Yönetim Kurulu önümüzdeki üç yılda (2006-2008) şirketin büyük bir atılım yapmasını sağlayacak olan 700 milyon Euro’nun üzerindeki yatırım planını onayladı.

Bu plan, 11 Kasım’da Volkswagen AG Yönetim Kurulu tarafından tüm Grup için geçerli olmak üzere onaylanan 2006-2008 ürün geliştirme ve yatırım planına ilave olarak tasarlandı.

Volkswagen AG Yönetim Kurulu Başkanı ve SEAT Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Bernd Pischetsrieder, “Yönetim Kurulu’nda alınan karar Volkswagen Grup’un sadece SEAT’ın geleceğine inanmakla kalmayıp markayı ve şirketi daha rekabetçi ve kârlı bir hale getirmek için açıkça destek verdiğinin bir kanıtıdır. Gerçekleştirdiğimiz görüşmeler çok olumlu bir şekilde sonuçlandı ve eminim ki bu karar bir kaç yıl önce belirlenen hedefe ulaşmak için mevcut yeniden yapılanma çalışmalarının getirdiği doğal olumsuzluklara karşın SEAT yönetimi ve çalışanları için bir motivasyon olacaktır” dedi.

Ürün harici alanlar için onaylanan yatırım planı, daha yüksek kalite ve optimum maliyet hedefleri doğrultusunda üretim sürecinde belirli ayarlamalar ve iyileştirmeler öngörmekte ve üretimin ötesinde şirketin geliştirme, kalite güvence, bilişim teknolojileri ve orijinal yedek parça gibi alanlarında da yenilikler içermekte.

SEAT S.A. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Martin Winterkorn ve SEAT S.A. Başkanı Dr. Andreas Schleef de, özellikle şirketin bu derece kapsamlı bir yeniden yapılanma süreci içerisinde olduğu bu dönemde alınan kararların çok olumlu olduğunu belirttiler.

Dr. Schleef yaptığı detaylı açıklamada “Alınan kararlar, proseslerimize ve müşterilerimize odaklanmış olan ve gelecekte daha rekabetçi ve daha kârlı olacak yepyeni bir SEAT yaratmak için uygulanmakta olan “Nueva SEAT” programımız için turbo etkisi yaratacaktır. Hissedarlarımızın desteği sadece şirket olarak SEAT’ın daha iyi bir geleceğe sahip olmasını değil aynı zamanda markamız için gereken yatırımları da garanti etmektedir” şeklinde ifade etti.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com