Gösterim: 1.179
Eklenme: 17 Haziran 2010
Saat: 11:29
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Volvo S60

Otokoç, Volvo marka araçların da satış ve servis hizmetlerini sunmaya başladı. Türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi olan Otokoç Otomotiv, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Şirket, Temmuz ayından itibaren Otokoç Taşdelen ve Otokoç Antalya tesislerinde Ford markasının yanında, Volvo marka araçların da satış ve servis hizmetlerini sunmaya başladı.
176.000 m2’si kapalı, 254.000 m2’si açık olmak üzere toplamda 430.000 m2 alana kurulu tesislerinde, 1.500’den fazla çalışanıyla, yeni ve ikinci el araç satışı, satış sonrası, yedek parça ve aksesuar satışı, sigorta, finansman, araç koruma hizmetleri, günlük ve operasyonel araç kiralama hizmetlerini tek çatı altında sunan Otokoç Otomotiv, müşterilerine Volvo markasıyla da hizmet vermeye başlayarak, temsil ettiği marka sayısını sekize çıkardı.

Otokoç Otomotiv Genel Müdürü Cenk Çimen’in Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanlığı’na getirilmesinden sonra Genel Müdürlük görevini devralan Görgün Özdemir; “81 yıldır otomotivin üretim hariç tüm alanlarında Koç isminin güvencesiyle hizmet veriyoruz. Volvo müşterilerini Otokoç hizmet kalitesiyle tanıştırıyor olmaktan mutluyuz. Sektördeki liderliğimizin Volvo markasıyla daha da güçleneceğine inanıyoruz.” dedi.

Otokoç Otomotiv’in halen faaliyet gösteren en eski ve en köklü otomotiv şirketi olduğunu ifade eden Otokoç Genel Müdür Yardımcısı Uğur Güven; “ Otokoç Otomotiv olarak yurtiçi toplam araç satışının %8’ini gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize arzu ettikleri hizmeti, bekledikleri güven ve kalitede vermekten mutluyuz. Otokoç olarak yıllardır Ford markasına hizmet ederken, bugün Taşdelen ve Antalya tesislerimizde yine Ford grubu markalardan Volvo’nun da bulunmasından heyecan duyuyoruz. Güvenlik ve kalitenin sembolü Volvo’yu Otokoç güvencesiyle müşterilerimizle buluşturacağız. “ dedi.

Etiketler:
Kategori: Haberler, Markalar, Otomobil Haberleri, Volvo
Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com