Gösterim: 914
Eklenme: 18 Kasım 2000
Saat: 12:40
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Fiesta 2000

Yeni Ford Fiesta Sport’da, 31 Aralık tarihine kadar sürecek, heyecan verici bir çekiliş kampanyası başladı;
Heyecan Kapsülü.

Kampanya, özel olarak tasarlanmış, 5+1 dolby prologic ses sistemi, plazma TV ve DVD Player’dan oluşan görüntü sistemiyle Yeni Ford Fiesta Sport’un heyecan verici sürüş keyfini yaşamaya imkan veren Heyecan Kapsülü’yle başlayacak ve İngiltere’deki “Super Rally Driving” etkinliği ile devam edecek.

Otomobil meraklıları, Heyecan Kapsülü’nde geçirecekleri keyifli dakikaların ardından, Ford Yetkili Satıcıları’na uğrayarak Fiesta ile test sürüşü yapacak ve katılım formunu doldurarak çekilişe katılma hakkı elde edecekler.

İlk kez, 10-16 Kasım 2000 tarihlerinde İstanbul / Profilo Alışveriş Merkezi’nde başlayan Heyecan Kapsülü fırtınası daha sonra, 24 Aralık tarihine kadar Ankara / Anqua Alışveriş Merkezi’nde, Adana / Real Alışveriş Merkezi’nde, İzmir / Çiğli Kipa Alışveriş Merkezi’nde ve İstanbul / Carrefour Alışveriş Merkezi’nde sürecek. Heyecan Kapsülü’nün bulunduğu illerde olmayanlar da, Ford Yetkili Satıcısına uğrayarak, yapacakları test sürüşüyle çekilişe katılabilecekler.

31 Aralık tarihine kadar sürecek kampanyaya katılanlar arasında, 15 Ocak 2001 tarihinde yapılacak çekiliş sonucunda belirlenecek üç talihli çift, İngiltere’deki “Super Rally Driving” etkinliğine katılmaya hak kazanacak. Londra’nın merkezinde bir otele yerleştikten sonra, Soho’daki ünlü bir restaurantta güzel bir akşam yemeği yiyecek çiftler, ertesi gün Super Rally Driving Pisti’ne hareket edecek .Profesyonel ralliciler tarafından verilen sürüş derslerine katılacak çiftler, yarış pisti heyecanını tadacaklarr.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com