Gösterim: 1.155
Eklenme: 1 Kasım 2001
Saat: 12:35
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Mondeo 2001

3-12 Kasım 2000 tarihleri arasında CNR Fuar merkezinde düzenlenecek Auto Show – Otomobil Fuarı””nda Ford Otosan standının en yeni otomobili Ford Mondeo.

İlk kez Paris Motor Show””da görücüye çıkan yeni Ford Mondeo, 2-12 Kasım 2000 tarihleri arasında Türk tüketicisiyle Auto Show””da buluşuyor. Güvenlik, konfor ve sürüş kalitesi ile sınıfının lideri olan Yeni Mondeo Aralık ayından itibaren satışa sunulacak.

Yeni Ford Mondeo Türkiye pazarında, ilk etapta Trend ve Ghia olmak üzere iki farklı donanım seçeneğiyle yer alacak Ford””un yeni motor serisi Duratec HE nin 2.0 L (145hp) versiyonu ile satışa sunulacak olan yeni Mondeo””nun ürün gamı, Mart 2001 takip eden aylarda wagon, 2.5 V6 ve ST modelleriyle genişleyecek.

Ford standında Auto Show””un bir diğer yıldızı ise Maverick olacak. Türkiye””de ilk kez sergilenecek hafif arazi aracının 2002 yılında gelmesi planlanıyor. Dünyanın en geniş SUV ürün gamına sahip olan Ford””un bu yeni modeli 2.0 ve 3.0 V6 motor seçenekleri ile sunulacak.

Yoğun şehir trafiği için ideal çözüm olan Th!nk, bu yıl ki Ford standının en ilgi çeken aracı. Fordun çevreci konseptini de sunan Th!nk plastik gövdesi ve elektrikli motoruyla geleceğin şehir aracı olarak fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunulacak.

2001 Model Yılı””na ait Focus serisi de Auto Show””da yerini alacak… Yan hava yastığı, alarm, elektrikli ve yüksekliği ayarlanabilir koltuk özellikleriyle Ghialar, standart donanımı yükseltiyor. Sport Trend””de ise elektrikli ısıtmalı dikiz aynaları, alarm ve yan hava yastıkları yine standart paketin içinde sunuldu.

Fiesta ailesi: Fiesta Sport, Fiesta Ghia ve Fiesta Flair… Fiesta Sport, güçlü Zetec motoru, sportif ve keyifli sürüşü ve özel sportif gövde kitiyle Fiesta serisine yeni bir soluk getiriyor. Fiesta Sport””ta, Focus””ta kendini kanıtlamış olan 1.6 litre 16 V Zetec- S motor kullanılıyor. Bu motor Fiesta Sport””ta 103 HP güç üretiyor.

Cıvıl cıvıl renkleri ve ilginç tasarımıyla Ka Collection, 2001 Model Yılı renkleriyle Auto Show””u ziyaret edenlerin ilgi odağı olacak.

Ranger serisinde de Ranger 4×4 Turbo, fuarda sergilenecek bir diğer ürün grubu; zengin aksesuar seçenekleriyle yenilenen Ranger, tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Standda sergilenecek araçlar : Mondeo
– Maverick
– Th!nk
– Focus Ghia 2.0
– Focus Ghia 4K A/T
– Focus Ghia 5K A/T
– Focus Ambiante Station Wagon
– Focus Sport Trend
– Fiesta Flair
– Fiesta Ghia
– Fiesta Sport
– Ka Collection
– Ka City
– Ranger 4×4 XLTurbo

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com