Gösterim: 1.231
Eklenme: 6 Aralık 2000
Saat: 12:42
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Mondeo 2001

İlk kez bir ay önce Paris Motor Show’da tüketicilerle tanışan Yeni Ford Mondeo, çok hızlı bir başlangıç yaparak Almanya’nın en prestijli ödülü olan ‘Altın Direksiyon’u kazandı…

İlk kez, Paris Motorshow’da tüketicilerle buluşan ve rakiplerine göre, üstün güvenlik sistemi, geniş iç hacmi, daha güçlü motor seçenekleri ve dizaynı ile orta sınıfın liderlik koltuğuna oturan yeni Ford Mondeo, Almanya’nın en prestijli ödülü olan ‘Altın Direksiyon’ ödülünü aldı.

Bu ödül töreni sırasında ayrıca, Ford’un Başkanı Jacques A. Nasser’a da otomobil ‘Ömür Boyu Başarı Ödülü’ takdim edildi.

Uzmanlardan oluşan bağımsız bir jüri tarafından, sekiz alanda değerlendirilen otomobiller arasında, Yeni Ford Mondeo, kendi sınıfındaki üç rakibini geride bırakarak, sürüş performansı/güvenlik, sürüş konforu, motor/güç kategorilerinde birinci oldu.

Almanya’nın haftalık gazetesi ‘Bild am Sonntag’ tarafından 25 yıldır dağıtılan bu ödül, Focus, Ka, Fiesta, Escort ve Scorpio’dan sonra yeni Mondeo ile altıncı kez bir Ford modeline verildi.

Kazanılan ödülün, bütün Mondeo geliştirme ekibinin başarısını gösterdiğini söyleyen Ürün Geliştirmeden sorumlu Ford Avrupa Başkan yardımcısı Martin Leach, ‘Bu değerli jüriden Altın Direksiyon ödülünü aldığımız için gururluyuz. Bu ödül hem çabalarımızın takdir edildiğini gösteriyor ve hem de geleceğe dönük çabalarımız için bize güç veriyor.’ dedi.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com