Gösterim: 2.063
Eklenme: 19 Ağustos 2001
Saat: 13:01
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Ford Transit 2001

Yeni Ford Transit, 19 ili kapsayacak Türkiye turuna çıkıyor. Özel dizayn edilmiş tırı, 200 metrekarelik dev çadırı, 25 kişilik ekibi ve test araçlarından oluşan Road Show, iki ay’a yakın bir sürede Türkiye turunu tamamlayacak.

Ford Transit’in, 19 ili kapsayacak ve yaklaşık iki ay sürecek Yeni Ford Transit Türkiye Turu, 7 Eylül 2001 Perşembe günü, İstanbul’da filo müşterilerine yönelik gerçekleştirilen bir tanıtımla start aldı. ‘Görev Başında’ sloganıyla yola çıkılan turda, katılımcılara ve yerel basın mensublarına Yeni Ford Transit hakkında detaylı bilgi verilerek, aracı test etme imkanı sağlanacak.

Yeni Ford Transit’in Türkiye turunun ilk ayağı olan İstanbul’da konuşma yapan Ford Otosan Genel Müdür Yardımcısı Jon W. Trautman, müşterilerden gelen talebler doğrultusunda isteklerine fazlasıyla cevap veren bir araç ürettiklerini söyledi. Yeni Ford Transit’in Türkiye turuna çıkıp, birebir kullanıcılarla görüşmeler yapılarak hem yeni Transit’i daha iyi tanıtmak, hem de talebler doğrultusunda aracı geliştirmeyi planladıklarını belirtti.

Yeni Ford Transit Türkiye Turu, İstanbul, Çorum, Samsun, Trabzon, Rize, Erzurum, Van, Batman, Elazığ, Adıyaman, Şanlıurfa, Hatay, İçel, Kayseri, Konya, Fethiye, Muğla, Denizli, Aydın illerini kapsayacak

2001 yılında Avrupa’da Yılın Ticari Aracı seçilen Ford Transit, geniş iç hacmi, ekonomik, konforlu, güvenli, emniyetli, performanslı ve çevreci özellikleri ile kullanıcıların taleblerini fazlasıyla karşılıyor.

FORD TRANSİT’ten HABERLER

Yeni Ford Transit’in 2002 model yılı değişiklikleri:

Yeni seviye koltuklar :
Minibüs modellerimizde (300S, 330S, 350L minibüsler) 2002 model yılı ile birlikte yeni seviye, tekli tip, daha konforlu ve estetik görünümlü koltuklara geçiş yapılacaktır. Yeni seviye koltuklarla birlikte ayrıca arka kısımda yaklaşık 35 cm.lik ek bir bagaj hacmi oluşturulmuş olacaktır.
Yeni koltukların mavi ağırlıklı ve gri tonları da bulunan yeni bir kumaşı olacaktır. Yeni koltuklarda, koridor tarafındaki tekli koltuklarda kolçak bulunacaktır. Yan trimlerde bulunan küllük sayıları arttırılmış ve ön ikili koltuğun arka kısmına ağ kaplamalı bir cep (gazetelik) eklenmiştir. Ayrıca, 300S minibüs modelinde arka koltuklar standart olarak arkaya yatabilme özelliğine sahiptir.

Kayar yan basamak :
Minibüs modellerimizde (300S, 330S, 350L minibüsler) 2002 model yılı ile birlikte kayar yan kapının olduğu kısıma kayar yan basamak ilave edilmiştir. Bu basamak, kapının açılması ile birlikte dışarıya doğru çıkmakta ve kapının kapanması ile eski konumunu almaktadır. Böylelikle, yolculara inme-binme kolaylığı sağladığı gibi hareket halinde giden aracın manevrasına herhangi bir engel oluşturmamaktadır.

Yan kapı yolcu tutamağı :
Minibüs modellerimizde (300S, 330S, 350L minibüsler) 2002 model yılı ile birlikte yan kapı yolcu tutamağı standart olarak sunulacaktır. Bu tutamak sayesinde yolculara iniş-biniş kolaylığı sağlanacaktır.

Performans diferansiyel oranı :
Uzun ve orta şasili modellerimizde (350L Van, 350L HR Van, 350L Minibüs, 350M Kamyonet, 350M D/C Kamyonet) 2002 model yılı ile birlikte yeni bir diferansiyel oranına geçilecektir. Bu özellik ile birlikte araç kalkışlarında ve yokuş çıkış performansında daha da yüksek bir verim sağlanacaktır.

Önden & arkadan üflemeli yeni klima:
330S ve 350L minibüslerde model yılı ile birlikte önden ve arkadan üfleme özelliği bulunan, arka kısmı bağımsız kontrol edilebilen yeni bir klima sistemi opsiyon olarak sunulacaktır. .

Tavana monteli rafta yük bağlama kancaları :
330S ve 350L minibüs modellerinde tavana monteli raf kısmında yüklerin sabitlenmesini kolaylaştıracak yük bağlama kancaları ilave edilecektir.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com