Gösterim: 1.116
Eklenme: 25 Mart 2010
Saat: 16:36
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot 407

Yeni GT Line versiyonu ile 407 prestij, konfor ve saf gücün eşsiz bir kombinasyonunu sunuyor. Otomatik vites seçeneği ve 2.0 HDi dizel motoru sayesinde 163 hp güç sunan Peugeot 407 GT Line RNEG renkli geniş bilgi ekranı, elektrikli açılır tavanı, Bluetooth telefon kiti, deri döşemesi ve 17” Cosmos tipi alaşımlı jantları ile farklılaşıyor. Peugeot 407 GT Line, kampanyalı fiyatı ile birlikte 20.000 TL’ye 12 ay %0 faiz avantajı ile sunuluyor.

Peugeot 407 GT Line, son derece güçlü 163 hp son nesil HDi dizel motor ile klasik otomatik (Tiptronic) 6 ileri vites kutusu ile segmenti içindeki en kuvvetli “dizel motor-vites kutusu” kombinasyonlarından birini sunuyor. 6 ileri tiptronik vites kutusu 340 Nm’lik yüksek torku çok verimli bir şekilde yüksek performansa dönüştürüyor.

407 GT Line herhangi bir opsiyona yer bırakmayacak şekilde oluşturulan yüksek donanım seviyesi ve uygun fiyat pozisyonu ile dikkat çekiyor. Bu versiyon Executive müşteri taleplerine hitap etmek üzere; prestij, ayrıcalık, yüksek seviye konfor donanımı, kesintisiz iletişim olanağı ve yüksek torklu bir dizel motor performansını bir araya getiriyor.

407 GT Line ile RNEG geniş (7”) renkli bilgi ekranı, Bluetooth telefon kiti, deri döşeme ve ısıtmalı ön koltuklar, elektrikli açılır tavan, 17” Cosmos tipi alaşımlı jantlar, metalik boya standart olarak sunuluyor. GT Line’da bulunan iki farklı iç döşeme kombinasyonu araç içine kalite ve prestij getiriyor. Bej deri döşeme ile bir araya getirilen çift tonlu ön konsol ve kapı iç panelleri ve ahşap görünümlü süslemeler ile koyu gri deri ile bir araya getirilen tek tonlu ön konsol ve kapı iç panelleri ve krom görünümlü süslemeler farklı zevklere hitap ediyor.

Bluetooth telefon kiti ile birlikte sunulan 7” genişliğindeki renkli bilgi ekranı iç görünümü güçlendirirken daha kolay ve rahat okunma imkanı sağlıyor. 17” COSMOS tipi alaşımlı jantlar ise GT Line özel versiyonuna dinamizm ve ayrıcalık kazandırıyor. Koltuk arkasına monte edilebilen ceket askısı da ücretsiz olarak sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com