Gösterim: 795
Eklenme: 29 Kasım 2007
Saat: 18:01
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Insignia

Temmuz 2008’de Londra Otomobil Fuarı’nda dünya prömiyerini kutlayacak olan yeni model ailesi, Opel markası için ve bunun da ötesinde teknoloji ve tasarım standartları oluşturuyor. Bu yeni modele ait olaylar dizisini başlatmak üzere, Opel bugün yeni modelin ismini ilân etti: Insignia.

Yeni Insignia ailesi, Opel’in kendi ana vatanındaki Rüsselsheim fabrikasında üretilecektir. Bu tesisler, dünyanın en gelişmiş, en modern otomobil üretim tesislerinden biridir. General Motors Europe Pazarlama baş-otoritesi Alan Visser, bu konuda şu açıklamayı yaptı: “Dinamik performans, Opel markasının öz değerlerinden biridir. Yeni Insignia’da, bu tanımlayıcı özellik, ileri teknoloji ürünü şanzıman teknolojisi, aktif güvenlik ve sürücü ile otomobil arasındaki iletişimle gerçekleşir. Insignia’nın konfor düzeyini ve çevre dostu olma özelliğini, önemli ölçüde daha pahalı rakipleri bile aşamaz.” Insignia ile Opel, ileri teknolojisini daha fazla sayıda müşterilerin satın-alabilmesi için ana-stratejisini sürdürüyor.

Yeni otomobilin tasarımına gelince, Visser diyor ki: “Yepyeni bir çığır açan GTC konsept otomobilimize daha yakından bakarsak, Opel’in yeni tasarım dilinin ne kadar heyecan verici olacağına ilişkin iyi bir fikir edinebiliriz.”

Opel’in orta-üst otomobil sınıfı mirası, geriye 1970 yılına kadar uzanır, 1970’te Ascona’nın lansmanı ile başlar. Üç-nesil boyunca toplam 4.4 milyon adet Ascona satışı yapıldı. Ascona’ları 1988’de Vectra takip etti. Üç Vectra neslinin üretimi yapıldı ve bugüne kadar yaklaşık 5.5 milyon adet Vectra model satıldı.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com