Gösterim: 903
Eklenme: 15 Mayıs 2009
Saat: 08:49
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Nissan Note

Geniş iç hacmi ve sunduğu kullanım kolaylığı ile özellikle ailelerin de tercih ettiği Nissan Note yenilenen yüzüyle artık daha dinamik.

Nissan’ın B-MPV segmentindeki eğlenceli ve sıradışı otomobili olan Note piyasaya sunulduğu 2006 yılından beri büyük beğeni kazanmıştı. O günden bu yana 5,000 adete yaklaşan satış rakamına ulaşan Note, şimdi yeni iç ve dış tasarımıyla daha iddialı.

Yeni Nissan Note’da yenilenen ön kaput, ön tampon, ön ızgara ve farlar ile aracın stil sahibi karakteristik duruşunda radikal bir değişiklik yapıldı. Yenilenen alüminyum alaşımlı jantlar ve karartılmış arka stop lambaları ile bu duruş aracın arka kısmına da yansıtıldı. Ürün gamına eklenen yeni renkler ile tüketici tercihlerine yeni alternatifler sunuldu.

Yeni Note’un değişikliğe uğrayan iç özellikleri ise krom kaplı yeni hız gösterge tablosu, yenilenen LCD ekranlı yol bilgisayarı, sürücü koltuğuna ek olarak ön yolcu koltuğu için de ayrı kol dayama ünitesi ve yeni iç döşeme renkleri farklılık yaratan özellikler olarak ön plana çıkıyor.

Yeni Note’da teknik teknik açıdan da bazı revizyonlar yapıldı. Yenilenen süspansiyon sistemi ile yol konforu ve sürüş güvenliği artırıldı. Yenilenen ses ve vibrasyon sistemleriyle aracın kabin gürültsü azaltıldı. Yenilenen fren sistemi ile daha güvenli frenleme performansı elde edildi. Daha düşük yakıt tüketimi ile başarılı CO2 salınım değeri elde edildi. Benzinli versiyonlarda 139gr, dizel versiyonda ise 119gr’lık düşük emisyon değerleri Nissan’ın çevreci yaklaşım çalışmaları doğrultusunda elde edildi.

Visia ve Tekna versiyonlarından oluşan Yeni Nissan Note, 1.4lt benzinli düz vites, 1.6lt. düz/otomatik vites ve 1.5lt dCi düz vites seçenekleri ile 30,290TL’ den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com