Gösterim: 862
Eklenme: 15 Aralık 2008
Saat: 11:16
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Renault Symbol

Autobest ödülü ile aşağıdaki gelişmekte olan pazarlardaki en iyi otomobil ödüllendiriliyor : Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Kıbrıs, Hırvatistan, Makedonya Cumhuriyeti, Yunanistan, Macaristan, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Türkiye, Ukrayna. Autobest jürisi bu ülkelerdeki 15 otomobil basın mensubundan oluşuyor.

Bu ödül ile Yeni Renault Symbol’ün nitelikleri, şık ve modern tasarımı, geniş bagajı, başta düşük yakıt tüketimi olmak üzere düşük kullanım maliyetleri (1), konforu ve mükemmel sürüş özellikleri ödüllendirilmiş oldu.

Üyelerinin 10’u Yeni Renault Symbol’ü birinciliğe layık gören Autobest jürisi, bu seçimiyle « Yeni Renault Symbol’ün, nüfusu 300 milyondan fazla olan bu coğrafi bölgedeki müşteri kesimini cezbetme kapasitesini vurguladı». Renault Mühendislik ekipleri arasındaki güçlü ve yakın uluslararası işbirliğinin ürünü olan Yeni Renault Symbol, bu pazarlardaki müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlandı. Yeni Renault Symbol, kalite konusunda Renault grubunun en önde gelen üretim tesislerinden olan, ISO 9001 ve ISO 14001 belgeli Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları’nda üretiliyor. Technocentre (Fransa), ve Türkiye’deki Renault mühendislik ekipleri tarafından ortaklaşa tasarlanan Yeni Renault Symbol’ün tüm prototipleri de Oyak Renault’da üretildi.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com