Gösterim: 1.257
Eklenme: 7 Kasım 2008
Saat: 12:32
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Seat Ibiza

Yeni SEAT Ibiza, Almanya’nın en prestijli ödüllerinden olan ‘Altın Direksiyon’ ödülüne layık görüldü. Küçük araç kategorisinde, birçok önemli rakibini geride bırakarak, ödüle layık görülen SEAT, daha önce de Arosa modeliyle bu başarıyı elde etmişti.

SEAT, Yeni Ibiza’yla küçük araç kategorisinde Almanya’nın en prestijli ödüllerinden biri olan ‘Altın Direksiyon’ ödülünü aldı. Yeni Ibiza, Bild am Sonntag otomobil dergisinin okurları, teknisyenler ve araç kullanıcılarının katıldıkları oylama neticesinde ödüle layık görüldü.

Ödül Töreni’nde bir konuşma yapan SEAT S.A. AR-GE Başkan Yardımcısı Frank Bekemeier, “Altın Direksiyon ödülünü kazanmış olmaktan ötürü büyük bir mutluluk duyuyoruz. Bu aracın geliştirilmesinden, pazara sunulmasına kadar emeği geçen SEAT ekibi adına, jüriye ve oylarıyla bize destek veren Bild am Sonntag dergisinin okurlarına teşekkür ederim. Bu üstün kaliteli dinamik Yeni Ibiza, hiç şüphe yok ki SEAT markası için belirlediğimiz yeni standartların bir dönüm noktası” dedi.

SEAT’ın Altın Direksiyon ödülünü daha önce de 1997 yılında Arosa modeliyle elde ettiklerini belirten SEAT Almanya Genel Müdürü Rolf Dielenschneider ise, “Bu ödülü özel kılan bir başka unsur da, Yeni Ibiza’nın sınıfında birçok önemli rakibi geride bırakarak kazanmış olması. Ödül ayrıca yeni araç almak isteyen kullanıcılar için de iyi bir sebep” dedi.

Küçük sınıfta 9 aracın mücadele ettiği organizasyonda, Bild am Sonntag okurlarının oyları neticesinde 5 araç finale kaldı. Daha sonra gerçekleştirilen test sürüşleri sırasında da sürücüler tarafından, motor performansı, yol tutuşu, tasarım, konfor ve kullanım özellikleri konularında en iyi puanları alan Yeni Ibiza, son olarak, araç geliştirmeden sorumlu teknisyenler tarafından, güvenlik yönleri, azaltılmış emisyon seviyeleri ve maliyet etkinliğiyle ilgili olarak değerlendirildi ve jüri tarafından ‘Altın Direksiyon Ödülü’ne layık görüldü.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com