Gösterim: 903
Eklenme: 31 Mayıs 2008
Saat: 15:19
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Skoda SuperB

Yeni Škoda Superb, Euro-NCAP tarafından düzenlenen bağımsız çarpışma testlerinde 5 yıldız aldı. Bu olumlu sonuca katkıda bulunan faktörlerden biri  otomobilde diz hava yastığının bulunması oldu. Euro-NCAP çarpışma testleri sonuçlarına göre; Yeni Superb’te özellikle yolcunun diz bölgesinin bulunduğu kısmın korunma düzeyi mükemmel olarak nitelendirildi.

Yeni Superb, en yüksek puanı side impacat ve pole impact similasyonlarından alırken; yetişkinlerin güvenlik standartları için 35, çocukların güvenlik standartları için 40 puan almayı başardı. Aynı zamanda yayaların güvenlik standartları için de yüksek puanlar elde etmeyi başardı.

Škoda Auto’nun Teknolojik Geliştirmeden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Eckhard Scholz; Yeni Superb’in maksimum güvenlik faktörleri ile donatıldığını ve Euro-NCAP sonuçlarının, Škoda Auto’nun performans, konfor, güvenlik özellikleri ile en yüksek kalite standartlarıda bir araç yaptığını doğruladığını belirtti.

Yeni bir tasarımdan daha fazlasını sunan Yeni Superb, İstanbul Auto Show’da gerçekleştirilecek Türkiye lansmanıyla Ekim ayı itibariyle comfort, ambition ve elegance olmak üzere 3 farklı donanım seçeneği ile  Türk tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com