Gösterim: 987
Eklenme: 15 Aralık 2005
Saat: 18:15
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Toyota Yaris

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Toyota Bayileri Toplantısı’nda 2006 yılı hedefleri belirlendi. 13 Aralık 2005 tarihinde Swissotel’de düzenlenen Toyota Bayiler Toplantısı’nda açılış konuşmasının yapan Toyota Genel Müdürü İbrahim Orhon, 2005 yılı değerlendirmesi, 2006 yılı hedefleri, aksiyon planı ve müşteri memnuniyeti konuları hakkında Toyota Bayileri’ne bir sunum gerçekleştirdi.

İbrahim Orhon, 2005 yılında yakalanan yüksek satış grafiği ile yılbaşında hedeflenen satış rakamlarına ulaşacaklarını belirterek, “Son 3 yıldır satışlarımızı bir önceki yıla göre katlayarak, geliştiriyoruz. Her yılı bir rekor yılı ilan ederek Toyota olarak sürekli büyümeyi hedefliyoruz”dedi.

‘2006 yılına olumlu bakıyoruz’
2005 yılı Türkiye otomotiv sektörünü de değerlendiren Orhon, “2005’te pazar gelişimi tahminimizden daha iyi bir gelişme gösterdi. Türkiye ekonomisindeki olumlu gelişmelere paralel olarak yakalanan istikrar ortamı ve açıklanan büyüme rakamları da 2006 yılına daha olumlu bakmamızı sağlıyor. Ancak vergi avantajı nedeniyle tercih edilen ticari araçlar ve ticari araç segmentindeki hareketlenme, bir nebze de olsa binek otomobil sektöründe daralmaya neden olabilir”diye konuştu.

Toyota’nın Avrupa Bölgesi pazarlarına verdiği önemin altını çizen İbrahim Orhon, Türkiye’nin de Avrupa organizasyonuna dahil olmasıyla önemli bir rol üstlendiğini kaydetti. Orhon, “Toyota’nın Avrupa satışları 2005’te Türkiye’nin de katkısıyla ilk defa 1 milyon adedi geçecek. Toyota, Avrupa pazarlarında sürekli büyüme hedefi taşıyor. Bu hedefe ulaşmada Toyota’nın katkısı artarak devam edecek”dedi.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com