Gösterim: 779
Eklenme: 12 Ocak 2009
Saat: 19:12
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Yeni Chevrolet Spark

Yeni Chevrolet Spark’ın, dünya galası Mart 2009’da Cenevre Otomobil Fuarı’nda kutlanacak. Tamamen yeniden tasarlanan bu yepyeni modelin Türkiye’de Avrupa ile eş zamanlı satışına 2010 yılında başlanması planlanıyor. Bu otomobil, 2011 yılının dördüncü çeyreğinde A.B.D.’de Chevrolet markasının ürün portföyüne katılacaktır.

Yeni Chevrolet Spark, yakıt verimi son derece yüksek küçük otomobiller segmentine olağanüstü stil, genişlik, ferahlık ve çok-yönlülük katacak. Chevrolet’nin Kuzey Amerika ürün portföyüne Yeni Spark’ı dahil etme kararı, bu markanın A.B.D. otomotiv endüstrisinde yakıt verimliliği alanında bir lider olma taahhütünü yansıtmaktadır.

İlk olarak Chevrolet Beat konsept aracı olarak tanıtılan beş-kapılı Yeni Chevrolet Spark, yenilenen sportif tasarımını malzeme kalitesi ve renkli bir iç-mekan tasarımı ile bütünleştiriyor. Avrupa ile eşzamanlı Türkiye pazarında 2010 yılının ilk çeyreğinde başlayacak satışına başlanacak Yeni Chevrolet Spark, takip eden aylarda dünyadaki diğer pazarlarda satışa başlayacaktır.

Eylül 2008’de Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenen Chevrolet Orlando konsept modeli 2010’da üretime girecek ve Avrupa’nın yanısıra Kuzey Amerika’da da pazara sunulacaktır.

Bu her iki otomobilde, Chevrolet’nin yeni tasarım anlayışını, yakıt verimliliği ve işlevsellik konusundaki duyarlı yaklaşımını ön plana çıkarmaktadır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com