Gösterim: 1.273
Eklenme: 28 Eylül 2010
Saat: 16:23
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Yeni Skoda Fabia RS

Şıklığın ve teknolojinin yollardaki temsilcisi Skoda Fabia,  yenilenen yüzüyle Türkiye’de satışa sunuldu. Donanımı, dizaynı ve üstün performansı ile fark yaratan Fabia, şık stilinin yanında akıllı çözümleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Üstün özelliklerinin yanında alüminyum alaşım jant, sis farı, mercekli far ve elektrikli arka cam’dan oluşan ve yanlızca 1500 TL ödenerek sahip olunabilecek opsiyonel dinamik donanım paketi de Fabia’yı  segmentinde bir adım öne çıkarıyor. Yenilenen Fabia 24.990.-.TL’den başlayan fiyatIarıyla satışa sunuluyor…

Türkiye’de Skoda markasının B segmentindeki referans modeli Fabia, yenilenen yüzüyle yollardaki üstünlüğünü pekiştirmeye devam ediyor. Segmentinde, sunduğu geniş iç mekan ve limitleri zorlayan bagaj hacmi ve diğer özellikleriyle fark yaratan Fabia yenilenen görüntüsü ile showroomlardaki yerini aldı. Fabia’nın 1.2/70 HP motoru 24.990 TL ve 1.4/85 HP motor ise 26.790 TL özel  tavsiye edilen tanıtım fiyatıyla dikkatleri üzerinde topluyor.
Ürettiği modeller ile otomotiv dünyasına farklı bir soluk getiren Skoda, teknolojisinin verdiği üstünlüklerinin yanında, yenilenen Fabia ile estetik görünüme verdiği önemi de bir kez daha ortaya koyuyor. Yeni radyatör ızgarası ve aracın ön kısmının yatay çizgisini ön plana çıkarmak için büyük çapta genişletilen 3D şekilli farklar yenilenen Fabia’da hemen dikkat çekiyor. Fabia, önceki modellere göre genişletilen ve yenilenen ön kısmı ile, yolda daha da dinamik bir görüntüye kavuşurken, kendinden emin duruşuyla da güven veriyor.

Kabindeki değişiklikler de Fabia’ya farklı bir hava katıyor. Yeni malzemeler kullanılarak görsel açıdan zenginleştirilen kabinde, krom hava girişi yerleri, vites kolu çevresi ve el freni kolu Fabia’nın kalitesini gösteriyor. Yenilenen döşeme seçenekleri ve çift renk ön panel özelliği ile sunduğu konforu daha da zevkli hale getiren Fabia segmentinde önemli bir referans olarak öne çıkıyor.

Ambiente donanım seviyesi ile satışa sunulacak olan Fabia’da, ön hava yastıkları, ABS, klimatik klima, elektrikli ön camlar, elektrikli ısıtmalı yan aynalar, yol bilgisayarı, Radyo Swing CD/MP3 çalar ile aux-in bağlantı özelliği ve ön cama entegre ikinci anten gibi birçok donanım standart olarak sunuluyor. Bu donanımlarla yetinmeyenler için 1500 TL ödenerek sahip olunabilecek alaşım jant, sis farı, mercekli far ve elektrikli arka cam’dan oluşan opsiyonel dinamik donanım paketi aracından daha çok estetik ve dinamizm bekleyenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.
Üzerinde geliştirmeler yapılarak yakıt tüketimi, sessizliği ve CO2 salınımı iyileştirilen 1,2 70 HP ve 1.4 85 HP  gücündeki motor seçenekleriyle  satışa sunulan Fabia, bu motor gamına Haziran ayının ortasından itibaren dahil olacak 105 hp gücündeki 1,2 TSI motorla segemente yeni bir soluk katacak. Tüm bu özellikleriyle 24.990 TL tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla Yüce Auto’nun tüm Türkiye’ye yayılan Showroomlarındaki yerini alıyor.

Sağlamlığı ve kalitesiyle kendisini ispatlamış olan Skoda Fabia artık üstün donanımı ve cazip fiyatıylada dikkat çekiyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com