Gösterim: 1.240
Eklenme: 28 Eylül 2010
Saat: 16:22
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Yeni Skoda Roomster

Yenilenen Skoda Roomster Türkiye’de satışa sunuldu. Sağlamlığı ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan Roomster, dizaynı ile de farklılık yaratmaya devam ediyor. Üstün özelliklerinin yanında  opsiyonel dinamik donanım paketi ile hem estetik hem de görsel şöleni yaşatmayı amaçlayan Roomster, segmentinde bir adım öne çıkıyor.. Opsiyonel donanım olarak yanlızca 1.500 TL ödeyerek sahip olunan panaromik cam tavan ve 15” alüminyum alaşım jantlar ile Roomster, teknolojinin yanında şıklığı da temsil ediyor…Yenilenen Roomster 25.490 TL’den başlayan fiyatIarıyla satışa sunuluyor…

Yenilenen görüntüsüyle bambaşka bir hava yakalayan Skoda Roomster zenginleştirilmiş donanım seviyesi ile showroomlarda yerini aldı. Standart olarak sunulan ABS fren sistemi, sürücü ve yolcu hava yastıkları, Isofiz çocuk koltuğu bağlatısı, klimatik klima, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu ve Radyo/CD MP3 çalar ile birlikte aux-in bağlantısı gibi bir çok işlevsel donanımı giriş seviyesinde sunarak 25.490 TL’lik giriş fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor.  Opsiyonel olarak sunulan dinamik donanım paketindeki panoramik cam ve 15” alüminyum alaşım jant seçeneğiyle estetik anlayışındaki şıklığı da ortaya koyuyor. Roomster, ergonomik ve sofistike tasarımı ile sürücü ve yolculara daha fazla konfor yaşatırken, opsiyonel olarak sunulan dinamik donanım paketiyle de bu konforu pekiştiriyor. Yanlızca 1.500 TL ödeyerek sahip olunabilecek panoramik cam tavan ve 15” alüminyum alaşım jantlı yeni Roomster, teknolojisiyle olduğu kadar donanım ve dizaynı ile sınıfının gözde markası olarak öne çıkıyor.

Skoda Roomster’ın genişliği ve yepyeni ön kısmını vurgulayan yeni tasarımı öncekilere göre yolda hem daha dinamik hem de kendinden daha emin görünmesini sağlıyor. Varioflex koltuk sistemiyle 1.780lt.‘ye kadar genişleyebilen 530 lt.lik bagaj hacmi ve ferah iç mekanıyla  Skoda Roomster küçük MPV sınıfında bu özellikleriyle dikkati çekiyor.
Üzerinde geliştirmeler yapılarak yakıt tüketimi ve sessizliği iyileştirilen 1,2 70 HP gücündeki HTP benzinli motorla satışa sunulan Roomster tüm bu özellikleriyle 25 bin 490 TL tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla hafif ticari combi araçların fiyat seviyesinde satışa sunulan bir binek otomobil olan Roomster, ticari araçların binek araçlara göre tabi olduğu ek sorumluluk ve kısıtlamalardan etkilenmemesi ve kullanıcılarına senelik maliyetler ile güzergah seçimlerinde büyük bir avantaj sağlıyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com