Gösterim: 1.224
Eklenme: 12 Ocak 2011
Saat: 18:08
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Infiniti FX30d

Türk otomotiv sektörünün tüm 52 markasını çatısı altında bulunduran Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) başarılı şirket, ürün ve projeleri ödüllendirmek için ilk kez düzenlediği “ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2010 Gladyatörleri” görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Törende, “Satış” ve “İletişim” kategorilerinde 19 farklı ödül verildi.

İletişim Ödülleri kategorisinde INFINITI “Yılın Dergi İlanı” ödüle layık görüldü.

ODD, başarılı şirketleri, ürünleri ve projeleri ödüllendirmek amacıyla ilk kez düzenlediği ”ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2010 Gladyatörleri” Çırağan Palace Kempinski’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Premium otomobil markası Infiniti halk oylamasıyla İletişim kategorisinde “Yılın Dergi İlanı” ödülünü kazandı. Infiniti FX30d için hazırlanan “Kalbi Infiniti Centre İstanbul’da atıyor” başlıklı dergi uygulaması, hem halk oylamasında hem de jüri elemesinde ipi göğüsleyen taraf oldu.

ODD Satış ve İletişim Ödüllerinde en başarılı marka ve modeller, yıllık satış miktarlarının yanı sıra ODD’nin oluşturduğu internet sitesi www.oddgladyator.com üzerinden düzenlenen halk oylaması ile belirleniyor.Firmalar, ödüllere paralel olarak hazırlanan ve ODD tarafından onaylanan logo/amblemlerin kullanım hakkını bir yıllığına almış oluyor. Böylece firmalar, bu amblemleri yıl boyunca kampanyalarında kullanma imkanı buluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com