Gösterim: 1.126
Eklenme: 9 Şubat 2007
Saat: 19:48
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Hyunda Santa Fe

Hyundai Santa Fe, Amerika’nın en önemli otomotiv bilgilendirme ve alım satım kurumlarından biri olan Autobytel’in yaptığı Editors’ Choice Awards’da (Editörlerin Seçimi Ödülleri) “2007 Yılının En İyi 4×4’ü” seçildi. Santa Fe, ayrıca kendi segmentinde de “Yılın En İyi Yeni 4×4’ü” ödülünü kazandı.

Merkezi Amerika’da bulunan ve Avrupa’nın önemli ülkeleriyle birlikte Japonya’da da temsilciliklere sahip olan Autobytel, Santa Fe’nin yanı sıra, Hyundai’nin Amerika’da satılan Entourage isimli MPV modelini de “En İyi Minivan” ödülüne layık gördü.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Autobytel Editors’ Choice Awards’da, tecrübeli otomotiv gazetecileri tarafından 2007’nin en iyi yeni otomobilleri seçildi. Hyundai Santa Fe, yeni, çekici ve sportif tasarımıyla birlikte 7 kişinin de oturabildiği geniş kabini, güvenlik ekipmanları, gelişmiş sürüş karakteristiği sayesinde uygun fiyata en iyi özellikleri sunan araç olarak seçildi ve hem kendi segmentinde hem de tüm 4×4 araçlar arasında bütün rakiplerini geride bırakarak zirveye yerleşti. Entourage da, 250 PS’lik güçlü motoru, her türlü isteği karşılayan donanım özellikleri ve çok yönlü kullanıma imkan sağlayan pratikliğiyle segmentinin en iyisi olarak seçildi.

Hyundai Motor Amerika Stratejik Planlama ve Ürün Gelişimi Başkan Yardımcısı John Krafcik, Santa Fe’nin en iyi 4×4 seçilmesiyle ilgili şunları söyledi: “Autobytel’in yaptığı değerlendirmede Hyundai’nin 3 ödül birden kazanmasından oldukça memnunuz. Ayrıca Santa Fe’nin de, sıkı bir rekabetin yaşandığı pazarda tüm 4×4’leri her özelliğiyle geride bırakarak en iyi araç seçilmesinden de gurur duyuyoruz.”

Autobytel Editors’ Choice Awards ödülleri, Amerika’da satılan her segmentteki binek otomobilin değerlendirilmesi sonucu sahiplerini buluyor. Kullanıcıların çok geniş bir seçeneğe sahip olduğu bu pazarda, her geçen gün yeni segmentler ve yeni otomobiller yaratılıyor. Autobytel bünyesindeki gazeteciler, 2007 yılına ait en iyi araçları belirlerken konfor, tasarım, kalite, performans ve genel özellikleri değerlendirmeye alıyor. Bu değerlendirmelerin sonucunda tüm araçların, ait olduğu segmentler içindeki yeri belirleniyor. Daha sonra binek otomobil, 4×4 ve Amerikan pick-up modelleri arasında da tüm segmentlerdeki araçlar arasından en iyileri seçiliyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com