Gösterim: 767
Eklenme: 26 Aralık 2008
Saat: 18:24
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Opel Insignia

23 ayrı Avrupa ülkesinden, 59 jüri üyesinin yapmış olduğu değerlendirme sonucunda yılın otomobili seçilen Opel Insignia’nın Türkiye’de ön satışına başlandı..

Aktif – pasif güvenlik, konfor, geniş motor seçenekleri İnsignia’nın dikkat çeken özellikleri. Ekipman olarak FlexRide süspansiyon ve dokuz farklı koşula uyarlanan Sürüşe Duyarlı Ön Farlar gibi değişik seçeneklere sahip Insignia segmentinin standartlarını yukarı taşıyor. Insignia’nın fiyatları 48.750 ile 120.331 YTL arasında değişiyor.

Nefes kesici tasarımı ve öncü teknolojisi ile yeni Opel Insignia notch, hatchback ve station wagon modellerine sahip. Insigna’nın elit tarzı heykel sanatçılığının Alman duyarlılığı ile birleşmesi olarak özetlenebilir. Otomobilin tutumu, dinamik ve akustik kalitesi üzerinde etkili olan 0.27’lik Cd’si ile özellikle aerodinamik anlamda verimli oluşunu ispatlamaktadır.

Opel Insignia 2009 Şubat ayında Türkiye pazarına yedi farklı motor seçeneği ile sunulacak. Tüm bu motor seçenekleri Euro 5 emisyon standartları ile uyumlu ve 6 vitesli manuel ya da otomatik şanzımana sahip. .

Dört benzinli motor seçeneği dört silindir 115 hp ile 260 hp bir V6 motor arasında sıralanmaktadır. Üç yeni doğrudan enjeksiyonlu turbo dizeller 2.0 litre hacimdeki özellikleri ile Insignia için özel olarak geliştirildiler. 110 ile 190 hp arasında güç ve 260 ile 400 Nm arasında değişen tork değerleri sağlamaktadırlar. Seçeneklerin tümü CO2 emisyonlarında oldukça rekabetçidirler. Dikkat çekici şekilde düşük yakıt tüketimli ve CO2 emisyonlu ecoFLEX modeli de yakın gelecekte piyasaya çıkacaktır.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2015. Her hakkı saklıdır. Kaynak göstermeden alıntı yapmayınız.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com