Gösterim: 877
Eklenme: 13 Mart 2009
Saat: 13:50
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Peugeot 407

2004 yılında Türkiye pazarına sunulmasından itibaren dinamizm, ayrıcalık ve estetik tasarım bileşimini başarıyla ortaya koyan ve yol tutuş konusunda segmentinin simgesi olan Peugeot 407, dikkat çekici sonuçlar elde etti. Peugeot, 407 modelini, otomobil değerleri konusunda beklentileri olan, estetiğe duyarlı, teknolojik içeriğe meraklı ve sürüş keyfi arayan bir müşteri kitlesi için yeniden tasarladı. Yeni 407, Mart ayında 47 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla ayda 407 TL taksitlerle sunuluyor.

Yeni 407 heyecan vermeye devam ediyor

Yeni 407, estetik tasarımı ile segmentinde farklılık yaratıyor, yüksek güvenilirlik düzeyi ve düşük bakım maliyetleri ile öne çıkıyor. Çift salıncaklı ön süspansiyon ve yatık amortisörlü çok kollu bağımsız arka süspansiyon gibi teknolojileri birleştiren Road Touch Tech sistemi yol tutuş konusunda yeni 407’yi rakipsiz bırakıyor.

Aktif güvenlik ile sürüş keyfi ve üst düzey bir konforu bir arada sunan 407, otomobilin temel özelliklerini daha da ileri taşıyor. İnce estetik rötuşlar, dinamizminden ve cesur duruşundan hiçbir şey kaybetmeyen tasarımı güncelleştiriyor, aracın içinde ve dışında hissedilen kaliteyi artırıyor.

Yeni konfor özellikleri ise çeşitli versiyonların çekiciliğini artırıyor. Araçta bulunanlara kendilerini daha iyi hissetme imkanı sunuyor. Özellikle ısı kontrolü ve teknolojiye ilişkin donanımları bu bakımdan en dikkat çeken özelliklerini destekliyor. Ön park sensörü yeni donanımlar arasında yer alıyor.

Bu yeniliklere yine yüksek performanslı, ekonomik ve çevreci motorlar eşlik ediyor. Motorlar, özellikle, 407’de en çok tercih edilen gelişmiş dizel HDi teknolojilerinden yararlanıyor. Peugeot’nun yeni 407 ile ilgili olarak sürekli olarak daha iyi çevre performansları geliştirme yönündeki değişmez hedefi partikül filtresinin (FAP) HDi dizel motorlarda kullanılması ile kendini kanıtlıyor. 1.6 HDi 110 bg motor yakıt ekonomisi ve CO2 emisyonlarının düşüklüğü ile segmentinin en iddialı motorlarından biri olmaya devam ediyor. Önümüzdeki aylarda ise 2.0 HDI otomatik vitesli versiyonun pazara sunulması planlanıyor.

Ayda 407 TL’ye Peugeot 407

Peugeot 407, Mart ayında 47 bin 800 TL’den başlayan fiyatlar ve aynı zamanda ayda 407 TL ödemeli finansman seçeneği ile sunuluyor.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamıştır. İlk yorumu siz yazabilirsiniz.

AraçlarMTV HesaplamaÖTV HesaplamaBirim DönüştürücüPlakalar
KategorilerAraba VideolarıModifiyeli ArabalarAraba Resimleri
TurkCar - Türkiye'nin Otomobil Sitesi. 2006 - 2018.
Bu site en iyi Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcılarında görüntülenebilir.
Bağlantılar: Citroen | GH.
info@turkcar.com